نیتا هایپر

نیتا، کیفیت بی همتا

فروشگاه اینترنتی سبزیجات نیتا، اولین فروشگاه سبزیجات و صیفی جات اینترنتی در کلانشهر اراک می باشد، که از مرداد ماه ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده است. در حال حاضر نیتا با تنوع بیش از ۱۰۰ محصول شامل انواع سبزیجات، صیفی جات، ترشی، شور، عرقیات، رب، مربا، سبزیجات خشک، ادویه و …با ارسال سریع در کلانشهر اراک تجربه ی جدیدی از ارائه این نوع محصولات را به صورت غیرحضوری در اختیار شهروندان عزیز اراکی قرار داده است.

لذا در راستای قطع زنجیره بیماری منحوس کرونا، حذف واسطه های غیرضروری ،کاهش هزینه ها، صرفه جویی در زمان و تامین محصولات با کیفیت در بسته بندی های مناسب وهمچنین دسترسی به یک سیستم جامع توزیع در بهینه ترین شکل ممکن، سبزیجات نیتا بر آن شد تا با توجه به ظرفیت های خود و نیاز شهروندان عزیز اراکی و همچنین سهولت خرید برای شما عزیزان اپلیکیشنی جامع برای خرید محصولات خود تهیه کند و امید دارد که توانسته باشد گامی مثبت در این زمینه برای شما عزیزان برداشته باشد. تا بدون هیچ واسطه ای با کمترین هزینه، با کیفیت ترین و مرغوب ترین محصولات را بدست شما برساند.

سخن آخر اینکه؛

خطای انسانی امری گریز ناپذیر می باشد، لذا ما را از هر گونه مشکلی در محصولات ارائه شده مطلع سازید، چون هیچ خطایی در نیتا عمدی نمی باشد و از شما عزیزان درخواست می کنیم در صورتی که با مشکل یا نارضایتی مواجه شدید، حتما با نیتا به اشتراک بگذارید. ما بلند پرواز هستیم و چشم به آینده ای روشن داریم. هم اکنون در کلانشهر اراک به خدمت رسانی مشغول هستیم، اما در اهداف بلند مدت خود، توسعه کسب و کار را در دیگر شهرهای این مرز و بوم دنبال خواهیم کرد تا میهمان هر روز خانه های گرم شما باشیم.

توجه مهم:

سفارشهای ثبت شده در فاصله زمانی 5 عصر روز گذشته تا 10 صبح روز جاری، از ساعت 10.5 صبح تا 1 امروز تحویل می شود.

و سفارشهای ثبت شده در فاصله زمانی 10 صبح تا 5 عصر امروز، از ساعت 5.5 تا 7 عصر امروز تحویل می شود.